sis4sis

Ogólnopolska Społeczność Kobiet Biznesu

Nasza misja

Wierzymy w siłę kobiecego przedsiębiorczości i potencjał, który tkwi w każdej z nas. Naszym celem jest budowanie społeczności kobiet przedsiębiorczych, które chcą dzielić się swoimi doświadczeniami, inspirować się wzajemnie i rozwijać swoje umiejętności biznesowe. Dążymy do wspierania i promowania innowacyjności, przedsiębiorczości oraz wzajemnego wsparcia w środowisku biznesowym.

Networking i Rozwijanie Biznesowych Relacji:

Klub umożliwia nawiązywanie cennych kontaktów biznesowych, które mogą prowadzić do nowych możliwości i współprac.

Wzajemne Wsparcie
i Inspiracja

Tutaj spotkasz kobiety, które podobnie jak Ty, pragną osiągnąć sukces w biznesie. Wspólnie budujemy przestrzeń wsparcia i wzajemnej motywacji.

Promowanie równości
i inkluzji

Działanie na rzecz równości szans, eliminowania dyskryminacji i wspierania różnorodności w biznesie, szczególnie związanej z płcią.

.01

Nasza Idea:

W biz4sis Ogólnopolskiej społeczności Kobiet Biznesu stawiamy na wspólnotę, która celebruje indywidualność i jednoczy w dążeniu do sukcesu biznesowego. Wierzymy, że razem jesteśmy silniejsze, dlatego zachęcamy do dzielenia się doświadczeniami, wspierania się nawzajem i celebracji każdego kroku w biznesowej podróży.

Zrzut-ekranu-2023-10-25-o-14.57.59-3

Biznes

Wskazówki dotyczące rozwijania biznesu i zdobywania klientów.

Kobiety

Dołączenie do wspólnoty biznesów prowadzonych przez kobiety

Społeczność

Udział w spotkaniach klubu oraz w innych lokalnych organizacjach wspierających kobiety przedsiębiorcze

Rozwój

Dostęp do wiedzy i szkoleń z obszaru przedsiębiorczości

pexels-photo-1536356.jpeg
.02

Korzyści Związane z Członkostwem:

Jeśli jesteś kobietą, która zakłada swój pierwszy biznes, ma już mały biznes lub poszukuje inspiracji i wsparcia w kobiecym gronie przedsiębiorczyń, to serdecznie zapraszamy do dołączenia do biz4sis Ogólnopolskiej społeczności Kobiet Biznesu. Razem zbudujemy wspólnotę silnych i zdeterminowanych kobiet, które wspólnie będą się rozwijać, inspirując i motywując do osiągania sukcesów biznesowych. Dołącz do nas, aby znaleźć wsparcie i przestrzeń do spełniania swoich przedsiębiorczych marzeń.

Dołącz teraz

Razem jesteśmy silniejsze